İstanbul Avrupa

istanbulSiz değerli veli ve öğrencilerimizi güvenilir ve kaliteli eğitim ilkeleri doğrultusunda buluşturmayı hedefliyoruz.İstanbul ozeldersimiz.com.tr alanında uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosuyla, okula yardım ya da SBS, YGS, LYS, KPSS, DGS, ALES ve YABANCI Dil’de özel ders hizmetleri sunmaktadır. Öğrencilerimizin başarılarını en üst seviyeye çıkarabilmeleri için gerekli çabayı göstermekteyiz.Özel dersin bir lüks olmaktan çıkıp ihtiyaca dönüştüğü günümüzde bu alandaki rehberiniz olmayı amaçlıyoruz.Öğrencilerimizin kendilerini rahat hissettikleri ev ortamlarında özel ders veriyor, öğrencilerimizin sadece konuyu öğrenmesini değil alıştırmalarla pekiştirmelerini, hazırlandıkları sınavlara tam donanımlı olmalarını sağlıyor ve aynı zamanda okuldaki başarılarını destekliyoruz.

İstanbul’da Verilen Dersler

» Fizik

» Kimya

» Matematik

» Geometri

» Biyoloji

» Türkçe

» Tarih

» Coğrafya

» Felsefe

» İngilizce

 Resim

 

 İstanbul İrtibat Numarası :05413360036

özel ders web sayfamız online eğitim dokümanları, eğitim animasyonları üzerine kurulmuş ve ders üzerine aklınıza ne gelebiliyorsa web sayfamızda arama çubuğunu kullanarak ulaşabilirisiniz.
 Amacımız şu aşamada google aramalarında ankarada özel ders kelimesinde ilk sıralarda yer almayı hedeflemekle beraber yine ankara özel ders, özelders kelimelerinde ön plana çıkmayı hedeflemektedir.