Menü Kapat

Özel Ders Arayanlar

özel dersDerslerinde eksik kalan öğrenciler sınavlardan düşük not aldıklardından veliler özel öğretmen arayışına girebilirler.Özelders arayanlara, konusunda uzman eğitmenlerimiz ile öncelikle sevmediğiniz dersleri sevmenizi, derse karşı tüm önyargılarınızdan kurtularak ve ders aldığınız tüm konularında başarıyı yakalamasını sağlıyoruz.  Çünkü bizim öncelikli amacımız öğrencilerin  derslerden dolayı taşıdığı tüm endişeleri  ve ön yargıları silmek ve öğrencilere  başarısız oldukları derslere   karşı olumlu bir bakış açısı kazandırmaktır. Bu sayede daha önce derslerine karşı ilgisizce davranan öğrenciler bir süre sonra ders çalışmayı daha çok seviyor. Bu da okul derslerine başarı olarak yansıyor. Örencinin dersi anlayamadığı kısımları soracak cesareti ve ortamı bulabilmesi ders ile ilgili soruları çok daha kolay çözmenizde faydalı olacaktır .Bu şekilde doğru bir çalışma öğrencinin başarısındaki artışı hızlandıracaktır.

Özel Ders Arayanlaın Dikkatine

Özelders arayanlar için her şeyden önce doğru bir karar aldıklarını söyleyebiliriz. Çünkü aldığınız özel ders ile birlikte koyduğu hedefe nasıl varacağını bilen  bir öğrenci, kurumumuz tarafından hazırlanan programa uyduğu  için zamanla belli bir oranda başarısını artmasını sağlayacaktır. Daha önce derslerine karşı ilgisizce davranan öğrenciler bir süre sonra ders çalışmayı daha çok sever hale geliyor. Özgüvenleri artmış oluyor.  Bu da öğrencinin derslerine başarı olarak yansıyor.  Öğretim sistemindeki bozukluğundan dolayı özel ders almak bu gün ihtiyaç haline geldi. Siz de çocuğunuzun arkadaşlarından, okul konularından geri kalmaması için ve  açığını kapatmak için bir arayış içinde iseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.. Veliler için çocuğu ile  yakından ilgilenecek ve ödevlerinde ona yardımcı olarak bir özel öğretmen tutmak istemeleri artık lüksten çıkıp artık bir ihtiyaç haline geldi.

Velilerin Gözü İle Özel Ders Arayanlar

Çocuklarının arkadaşlarının seviyesinden, okul konularından geri kaldığını bilen veliler sene başından beri düzenli bir şekilde özel ders almayı tercih edebilir. Özellikle yoğun iş temposuna sahip olan anne ve babalar çocuklarına gerekli zaman ayıramayabilirler. Bu açığı kapatmanın en kolay yolu özel ders öğretmenidir. Öğrencilerin esas sorunu da aldıkları özel dersin kendilerine dersin güzel bir şekilde sunulmasıdır. Burada dikkat çekmek istediğimiz konuda önce derslere ilgisiz kalan öğrenci bir süre sonra ders çalışmayı seviyor olmasıdır. Çalışmak istese de kendi başlarına bir türlü dersin başına oturamayan öğrenciler bırakın ders çalışmayı masada sırf vakit geçirmek için kitapların sayfalarını çevirerek oyalanmaktadır. İşte yaşanan tüm bu olumsuzlukları giderebilmek amacıyla bazı veliler çocukları ile ne kadar ilgilenmeye gayret etse de bir noktadan sonra yetersiz kalıyorlar. Biz ticari kaygıları olmayan bir kurum olarak bu imkanları olmayan velilere bile derslerde yardımcı olmak amacı ile kendi bütçelerine uygun koşullarda özel ders vermekteyiz. Bu konuda özel ders deyince gözünüzün korkmasına da gerek yok. Size uygun fiyat teklifleriyle bütçeniz için en uygun olanını seçerek çocuğunuzun artık severek derslerine çalışmaya başlamasına öncülük edebilirsiniz. l Bizi kurumsal olarak ta diğer özel ders veren kuruluşlardan farklı kılanda bu.  Öğrenci ve veli üzerinde oluşturmayı bir misyon haline getirdiğimiz  pozitif enerji ile  önce velimizi rahatlatıyoruz. Öğrencilerimize ise uygun çalışma programı ile de soru çözümü ile tüm zorlu  derslerin üstesinden gelmesi için elimizden geleni  yapıyoruz.

Bir yanıt yazın