Özel Ders Arıyorum

  • 09 Mart 2016
  • 31.503 kez görüntülendi.

özel ders 3Öğretim sistemindeki bozukluğundan dolayı birçok okulda öğretim istenilenin altındadır. Özellikle temel bilgilerin verildiği sınıflarda öğrencinin temel bilgileri öğrenememesine ve buna bağlı olarak ileriki sınıflarda anlatılan dersleri anlayamamasına neden olmaktadır. Sizde bu çocuklar için özelders arıyorum diyorsanız bu temellerin aldırma yolu için bizi tercih edebilirsiniz. Bu konuda öğrencilerin yaşadığı en büyük  sorunlardan biride verilen ödevlerin bir kısmını tek başına nasıl yapacaklarını bilmemelerdir. Bu da öğrencinin o konular ile ilgili  ödevleri yapmakta başarısız olmasına neden olabiliyor. Konunun temeline indiğimiz bu daha çok o konuyu bilmemesinden kaynaklandığından öğrenci ister istemez ödeve yapmakta zorlanmasından da kaynaklanıyor olabilir. Bu konuda çocuklarınızın sınavlara hazırlaması derslerinde daha başarılı olmasına yardımcı olmak için çocuğunuzun eksik kaldığı  dersler konudaki ihtiyaçlarınıza tam donanımlı öğretmelerimizden oluşan ekibimiz ile özel ders vermekteyiz.

Veliler Hangi Durumlarda Özel Ders Verecek Öğretmen Arayışına Girer?

Böyle durumlarda sizde çocuğunuza yol gösterecek birinin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz.  Bu konularda veli olarak bilginizde olsa çocuğunuza karşı bir öğretmen gibi davranamayacağınızdan ya da çocuğunuzun sizi bir öğretmen olarak göremediğinden birlikte ders çalışmakta zorlanabilirsiniz. Sizde özelders arıyorum diyen veliler arasında iseniz bize başvurarak özel ders öğretmenine başvurabilirsiniz. Maalesef birçok veli için özellikle ilköğretim çağlarındaki öğrenciler için  ders çalışma saatleri tam bir çileye dönüşüyor. Abartmıyorum çünkü bunu  okuldan geldikten sonra ders çalışmaktansa   kitap defter karşısında zaman öldürmeye çalışmasından dolayı biliyorum.  Çocuk ödevi olsa da çoğu zaman bu gün ödevimde yok diyebiliyor. Oysa öğretmenlerin okullarda öğrenciye ödev vermesinde iki temel amaç var. Birincisi öğrenciye sorumluluk duygusunu kazandırmak, ikincisi  ise öğrenme becerisi kazandırmak. Ama bir de madalyonun öbür tarafı var  Bazen çok fazla ödev verilmesi başarılı bir öğrenciyi bile o çok sevdiği dersten sıkılmasına neden olabiliyor. Çocuklarının başarısız olmalarını istemeyen veliler çocuğuyla ilgilenecek ve ödevlerinde ona yardımcı olarak ödevlerini kısa zamanda ve anlayarak yapabilmesini sağlayacak özel bir öğretmen arayışına girebilirler. Bu adreste farklı dallarda özel ders veren uzman eğitim kadromuz ile çocuğunuz için en doğru öğrenim metoduna kolayca karar verebilirsiniz. Çünkü biz özel ders veren kurumlara kıyasla standart bir yöntemden daha farklı bir metot uyguluyoruz. Konuyu bir  parantez içinde açmak gerekirse birçok öğrencinin öğrenme düzeyine göre şekillendiği ve öğrenciniz kendisine özgü bir eğitim ile birlikte ilerlenmesi hedef alıyoruz. Bu da öğrencinin en üst seviyelerde performans almasını sağlıyor.

 

Neden Özel Derse İhtiyaç Duyulur?

Tabi bu anlattıklarımız sadece ilkokul çağındaki çocuklar için değil, YGS ve TEOG maratonu çevrenin öğrenci üzerindeki beklentileri öğrencilerin derslerine sadece başarısızlık olarak değil, psikolojik sorunlarda yaşamasına neden olabilir. Siz de çocuğunuzun Arkadaşlarından, dershane konularından geri kalmaması için özel ders arıyorum  diyorsanız ve  bu bağlamda çocuğunuz için özel ders almayı tercih ediyorsanız  çocuğunuzun derslerindeki bu  açığı kapatmanın en kolay yolu özel ders öğretmenidir. Derslerinde eksik kalan öğrencinin sınavlardan düşük not almasına neden olabileceğinden veliler özel öğretmen arayışına girebilirler Aslında veliler en çok bu yukarıda saydığımız bu nedenlerden dolayı özel öğretmene ihtiyaç duyarlar. Sizde bir veli olarak bu temellerin çocuğunuza öğretilmesi için özel ders talep edebilirsiniz. Size uygun fiyat tekliflerinden bütçeniz için  en uygun olanını seçin. Çocuğunuz hızlıca  eksik kaldığı derslerdeki  açığı  kapatmaya başlasın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

özel ders web sayfamız online eğitim dokümanları, eğitim animasyonları üzerine kurulmuş ve ders üzerine aklınıza ne gelebiliyorsa web sayfamızda arama çubuğunu kullanarak ulaşabilirisiniz.
 Amacımız şu aşamada google aramalarında ankarada özel ders kelimesinde ilk sıralarda yer almayı hedeflemekle beraber yine ankara özel ders, özelders kelimelerinde ön plana çıkmayı hedeflemektedir.