Emel Sayın’ın Ağzından Kemal Sunal

  • 09 Temmuz 2015
  • 38.218 kez görüntülendi.

Böyle güzel kalpli bir insan böylesine kendini değil başkasını düşünen bir insan Kemal Sunal… Daha önce böyle bir kişinin böyle bir dünya da bulunmayacağını sanıyordum. Ancak varmış işte gelmiş bu dünyaya ve dünya bunca kötülüğün içinde barındıramamış bu güzel insanı.

Kemal abi mekanın Cennet olsun. Umarım bir gün bizlerde senin gibi kalbi tertemiz, iyilik dolu olan, insanları hep güldürmeye çalışan kişiler oluruz. Ve bizler seni hiç bir zaman unutmayacağız…

kemal sunalMekanın Cennet Olsun Kemal Abi…

O zamanlar tığ gibi delikanlı,cepte para çok.Oyuncu bir de.Mavi Boncuk filmini çekiyoru.Bir gün setten çıktık,eve gidiyoruz.Ben Laleli’de oturuyorum,Kemal benden önce çıktı,herkes yevmiyesini almış,taksiyle giden gitti,kendi arabasıyla giden gitti,ben baktım ki Kemal yürüyerek gidiyor,üç kilometre var gideceği yere.Her gün yürüyerek gidip geliyor,merak ettim.Nereye gidiyor bu adam böyle diye.
Uzun süre yürüdü,sonra bir bankta bir adam yatıyordu,kaldırdı adamı,bir şeyler konuştular.Sonra cebinden para çıkarıp verdi.Şaşırmıştım,sonra biraz daha ilerde bir lokantaya girdi.Bir şey yemeden çıktı,oraya da para verdiğini görmüştüm..
Bıraktım takibi,banktaki adama yaklaştım,’tanıyor musunuz o az önce size para veren adamı?’ dedim.
‘Adını bilmem,sormam da,her gün para verir bana..’dedi,
Teşekkür ettim,
az ilerdeki lokantaya gittim,
‘Az önce gelen beyin borcu mu var size?’dedim,tanımadılar beni,
‘Kemal abi’nin mi,yok hayır bize her gün evsizler uğrar,yemek yediririz,o da sağolsun,onların yemek masrafını öder..’
dedi..
Ertesi gün Kemal’in yanına gittim,
‘Sen ne güzel bir adamsın ya..’
dedim,ne olduğunu anlayamadı,
sarıldım ağladım..
‘Ölme sen benden önce..’ dedim,
dinletemedim…

Emel Sayın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

özel ders web sayfamız online eğitim dokümanları, eğitim animasyonları üzerine kurulmuş ve ders üzerine aklınıza ne gelebiliyorsa web sayfamızda arama çubuğunu kullanarak ulaşabilirisiniz.
 Amacımız şu aşamada google aramalarında ankarada özel ders kelimesinde ilk sıralarda yer almayı hedeflemekle beraber yine ankara özel ders, özelders kelimelerinde ön plana çıkmayı hedeflemektedir.