Özelders arıyorum

  • 02 Temmuz 2015
  • 862 kez görüntülendi.

özel ders 2Bir çoğumuz ya özel ders almışızdır, ya çocuğumuza aldırmışızdır, ya da birinin almasına bir şekilde aracı olmuşuz, araştırma yapmışızdır. Gerek ülkemizdeki sınav sisteminden, gerek değişik ihtiyaçlara binaen özel ders, vazgeçilmez bir kavramdır. Ben matematik öğretmeni ve bilgisayar mühendisi olmama rağmen, web tasarımında tecrübesizdim, belki aylar sürecek kitap-kaynak incelemeleri veya sınıf mantığındaki kurslara gitmek yerine, işin gerçekten ehli olan birinden özel ders alarak 2 ay gibi kısa sürede çok ilerlediğimi hatırlıyorum, belki diğer seçeneklere göre daha çok para ödedim ama zamandan kazandım. Özel ders olayında en büyük problem iyi eğitimciyi seçmektir, eğitimcinin diploması, bilgisi kadar ve belki de daha önemlisi “öğretebilme yeteneği” yani anlatımı ve dersi sevdirmesi etkin kavramlardır, yetkin olmayan bir öğretmenin faydalı olmadığını aylar sonra anlayabilir, bu sürede de hem vakit hem de bolca para kaybetmiş olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

özel ders web sayfamız online eğitim dokümanları, eğitim animasyonları üzerine kurulmuş ve ders üzerine aklınıza ne gelebiliyorsa web sayfamızda arama çubuğunu kullanarak ulaşabilirisiniz.
 Amacımız şu aşamada google aramalarında ankarada özel ders kelimesinde ilk sıralarda yer almayı hedeflemekle beraber yine ankara özel ders, özelders kelimelerinde ön plana çıkmayı hedeflemektedir.