Mustafa Koç yaşamını yitirdi

mustafa koçKoç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi. Kalp krizi geçiren ve Beykoz Devlet Hastenesine kaldırılan Mustafa Koç’a 40 dakika boyunca yeniden canlandırma müdahalesi yapıldı. Mustafa Koç, daha sonra ise özel bir helikopterle sahibi olduğu Amerikan Hastanesi’ne nakledildi. Ancak burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Koç, kurtarılamadı.

Yılmaz Ulusoy: Maalesef Mustafa Koç hayatını kaybetti

Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy, Amerikan Hastanesi çıkışında yaptığı açıklamada, kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un hayatını kaybettiğini açıkladı. Ulusoy, “Çok üzgünüz, canımız kadar sevdiğimiz bir insanı kaybettik.” dedi.

MUSTAFA KOÇ’UN KALDIRILDIĞI HASTANEYE ZİYARETÇİ AKINI

Mustafa Koç’un kaldırıldığı Amerikan Hastanesi’ne çok sayıda ziyaretçi gitti. Koç ailesinin yakın aile dostları Sema Doğan ve kızı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ümit Boyner’in de aralarında bulunduğu iş dünyasından bir çok isim, Mustafa Koç’un müşahade altında tutulduğu hastaneye geldi.

Koç Holding’den açıklama: Tedavisi devam etmektedir

Koç Holding’ten açıklama : Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa V. Koç, rahatsızlanarak tedavi altına alınmıştır. Tedavisi devam etmektedir. Gelişmelere ilişkin açıklama yapılacaktır.   Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın