Menü Kapat

Ankara Ve İstanbul’da Özel Ders Arıyorum

Özel ders arıyorum,  özel ders almak isteyenler, özel öğretmen arıyorum diyenler, Ankara’da özel ders arıyorum, İstanbul’da özel derse arıyorum bulamıyorum diyen herkese kapılarımızı sonuna kadar açtık. Farkındayız, bu yazıyı okuyan çoğu kişinin aklından bu ilanları sitenin kendisi mi giriyor ya da özel ders veriyorum başlığı altında  çok enteresan  ilanlar gördüm, diye düşünenlerin sayısı hiç  de az değil.  Özellikle gazetelerin seri ilanlarında özel ders ilanlarının her gün benzerlerini görmekten bıktım usandım diyenlerde var. Hatta acaba dershane mi daha iyi özel ders almak mı diye ikileminde kalanlarda var. Tabi hepsi bu kadar da değil internet üzerindeki özel ders öğretmen arama siteleri çalışmadığından şikâyet edenlerde çoğunlukta. Bu yazıyı yazarken empati yaptım ve burada asıl sorulması gereken sorunun özel ders verecek kaliteli öğretmeni nereden bulabilirim olmalıydı.

Türkiye’nin En Kaliteli Ve Prestijli Özel Ders Sitesi

Sizde özel ders arıyorum talebim var, ama özel ders sitelerinde aradığım öğretmeni bulamadım diyorsanız  doğru yerdesiniz. Daha telefonda konuşur konuşmaz sizin tam olarak ne istediğinizi anlamadan direk konuyu paraya getiriyorlar değimli? İşte bizi farklı kılan bu , ve bu yüzden ısrarla doğru adrestesiniz diyoruz. Bu site de amacının dışında kalitesiz hizmet eden hiçbir birim ve öğretmen yok. Bizimde de amacımız zaten bu. en Türkiye’nin en kaliteli ve prestijli i özel ders ilan sitesi olarak sizi rahatsız edici hiçbir şeye rastlayamazsınız. Neden mi? Aslına bu sorunun cevabı içinde saklı Biz işimizi en doğru şekilde yapmak için öğrencinin seviyesine göre  ders verebilecek kaliteli  öğretmenlere sizi ulaştırabilmek için kılı kırk yarıyoruz. Tabi bunları yaparken de telefonu açar açmaz danışmanlık hizmeti adı altında ders talebi olan öğrenci ve velilerimizden her hangi bir ücret talep etmiyoruz. Kategoriler halinde hizmetinize sunulan kaç öğretmenlerimizi hangi branşlarda ve koşullarda  ders verdiğini tek tıkla  görebilirsiniz

İstanbul’da Özel Ders Arıyorum Tüm Detayları İle

Özel ders arıyorum konusu ile ilgili daha detaylı arama bilgi almak isteyen her kes sayfamız üzerinden oturduğu yerden saydığımız tüm bu işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilir. Ayrıca öğretmen seçmede zorlanan ya da ikilemde kalan öğrenci ve velilerimiz için yine tüm öğrenci ve velilerimize ücretsiz bir şekilde yardımcı oluyoruz. Sizde sitemiz üzerinden dolduracağınız bir iletişim formu ile ders taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Bu konuda içiniz rahat olsun. Şöyle ki, sizin zorlandığınız ya da içinden çıkamadığınız doğru öğretmeni seçme konusunda biz sizin yerinize bir ücret ödemenizi talep etmeden seçerek sizi yardımcı olmaya çalışıyoruz. Birde dikkatinizi çekmek istediğim başka bir konu var. Özel ders deyince çoğu kişinin aklına uçuk rakamlar gelir. Oysa  bunu çocuğunuza yapacağınız bir yatırım olarak düşünmeniz özel ders konusunda sizin daha kolay karar vermenizi  kolaylaştıracaktı. Gözlemlerime göre Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinde okuyan öğrencilerin alt yapısının oluşturmasında aldığı  özel dersin etkisi vardır.  Sizde  geleceğiniz olan çocuklarınız için yüksek puanlar alarak üniversiteye girmesini kolaylaştıracak matematik, Fen, Sosyal Bilgiler gibi bir çok konularda  özel ders almanızı sağlayacaktır. Çünkü öğrenci okulda sınıf içinde anlatılan konuları rahatça anlayacaktır. Evinize gelip, çocuğunuza birebir özel ders veren öğretmenler gözünüzün korktuğu gibi pahalı fiyatlara değil, genelde uygun ücretler ile özel ders veririler. Ayrıca öğrencinin seviyesini yakından gözleyen öğretmen ile  çocuğunuz arasındaki pozitif enerji  modeliyle çocuğunuzun özel öğretmenden aldığı derslere olan ilgisi  daha da artar.

Bir yanıt yazın